U P I S I za školsku godinu 2022/23.

Autor: Administrator , 21. 6. 2022.

OBAVIJEST 19. 07. - Završeni upisi !!!

Svi učenici koji su ostvarili pravo upisa (24) dostavili su upisnice i lječničke potvrde s čime je završen proces upisa u Muški učenički dom Dubrovnik.
Sva mjesta u domu su popunjena te  nema slobodnih mjesta za jesneski rok
!

Poštovani roditelji i budući učenici, obavještavamo vas kako ovdje možete pratiti sve vezano za

UPISE u školsku godinu 2022./23.

Upisi se vrše preko mrežne stranice Informacijskog sustava prijava i upisa u učenički dom putem sučelja:

domovi.e-upisi.hr

Na navedenom sučelju pronaći ćete sve o načinu upisa, a prijavljujete se preko AAI indetiteta - (ime.prezime@skole.hr)

Za sva dodatna pitanja i nejasnoće kontaktirajte kordinatora upisa na:

muskidomupisi@gmail.com

OBAVIJEST 16. 07.
U sustavu je već moguće odraditi niže  opisani postupak s  UPISNICOM i LJEČNIČKOM POTVRDOM.

Na upisnici je potrebno unijeti sve potrebne podatke koji nisu na njoj automatski popunjeni - posebno molimo obratiti pozornost na kontakt roditelja, potom je potpisati i učitati u sustav ili proslijediti učeničkom domu koji će je učitati u sustav.

Upisnice koje nisu ispravno popunjene i potpisane neće moći biti prihvaćene kao dokaz upisa.

Upisnicu je moguće ispisati iz sustava i dostaviti učeničkom domu najkasnije do 19. srpnja u 18:00 sati, no najljpše molimo sve kandidate da isto naprave tokom dana 18. srpnja.

OBAVIJEST 15. 07.

Sve prijavnice su uredno zaprimljene!

Sljedeći korak su UPISNICA koja se 18. 07. preuzima  i printa s kartice"Moji rezultati" te skupa s LJEČNIČKOM POTVRDM (potvrda lječnika opće prakse s naznakom za učenički dom, nije potrebna potvrda medicine rada) potpisana učitava na za to predviđena mjesta.

OBAVIJEST 14. 07.

Završile su prijeve, bodovanja i vrijeme unosa prigovora.

Danas 14.07. počinje sljedeći korak: printanje,potpisivanje i unošenje prijavnica u sustav. Krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica (učenici dostavljaju razrednicima ili ih sami skenirane učitaju u sustav; kandidati iz drugih obrazovnih sustava skenirane prijavnice učitaju u sustav) je sutra 15.07.

Kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete ili dostavili prijavnice biti će brisani i neće ići na konačnu ljestvicu poretka zato napominjemo da je vrlo važno isprintati, potpisati i učitati prijavnicu!!!

OBAVIJEST 12. 07.

Kao što je vidljivo na obavijestima na on-line sustavu upisa formirana je privremena ljestvica poretka. Po istoj trenuto svi prijavljeni učenici na temelju osnovnog bodovanja ulaze u kvotu od 24 slobodna mjesta u našem domu.
Početkom prijava započela je i mogućnost unosa i prihvaćanja dokumentacije u kartici "Dodatnih bodova".
Kategorije dodatnih bodova možete pogledati niže u odluci i natječaju. Način učitavanja dodatnih bodova pogledajte  ovdje.

VAŽNO - podsjećamo sve kandidate da u trenutku kad završi mogućnost mjenjanja lista prioriteta (14.07) svi oni koji se nalaze unutar upisne kvote dužni su isprintati PRIJAVNICU te je potpisanu nazad učitati u sustav i to najkasnije do 15.07. Neke osnovne škole su ovaj korak dogovorile s razrednicima osmih razreda, a neke nisu pa treba voditi računa ukoliko nisu da se to obavi samostalno.
Način kako ispisati i prijavnicu vrataiti u sustav pogledajte ovdje

Opis postupaka

Početak prijava učenika/kandidata u sustav

4. 7. 2022.