MATURANTI ŠK. GOD. 2012./13.

Autor: Administrator , 17. 5. 2013.

Već tradicionalno s maturantima se opraštamo svečanom večerom i sportskim susretom između maturanata i djelatnika Doma. Tako je bilo i ove godine. Na svečanoj večeri na kojoj su bili nazočni gotovo svi djelatnici jele su se bogate delicije koje su pripremile naše drage kuharice koje su se tako na svoj način oprostile od ove generacije maturanata.

Ravnatelj Doma gosp. Boris Njavro maturantima je uručio poklon za sječanje na dane provedene u našem domu. Bile su to knjige Društva dubrovačkih pisaca, a ponajbolji iz generacije dobili su i prigodnu majicu s natpisom Muški učenički dom Dubrovnik.

Nakon bogate večere ništa manje zanimljivo bilo je i na domskom igralištu gdje su svoje snage u basketu i nogometu odmjerili maturanti i djelatnici doma. Ovaj put ,u oba sporta, pobjedili su maturanti, no rezultat je zaista bio manje važan. Puno važnije bilo je druženje svih djelatnika i maturanata s čime je zaokružen jedan četverogodišnji, odnosno trogodišnji ciklus ove generacije.

A ovu generacija su: Toni Kapelina, Zoran Primorac, Juraj Violić, Tomislav Kralj, Marko Pešelj, Nikola Rabušić, Niko Žuhović, Ivan Hajdić, Petar Lazo, Bruno Tudor, Mario Market, Neno Miloslavić, Vinko Varezić, Mario Hladilo, Ivo Brajlović i Maro Boroje.

Našim dragim maturantima želimo puno uspijeha, prije svega, na državnoj maturi koja ih uskoro očekuje, a potom na upisima i nastavku svog školovanja, a onim iz strukovnih trogodišnjih škola želimo što brže pronalaženje posla u svojoj struci.

Sretno, uz malu napomenu, za svakog vašeg posjeta Dubrovniku ne zaboravite adresu Muškog učeničkog doma !!!

Kako nam je bilo na završnoj večeri maturanata pogledajte  OVDJE i OVDJE

« Svibanj 2024 »